slider

Office 365

SharePoint

Microsoft SharePoint je ucelená platforma nástrojů pro podnikovou spolupráci, práci s dokumenty a informacemi. Organizace pomocí SharePointu vytvářejí weby. Můžete ho používat jako bezpečné místo pro ukládání, uspořádání a sdílení informací a přístup k nim skoro z libovolného zařízení. Jediné, co potřebujete, je webový prohlížeč, jako třeba Internet Explorer, Chrome nebo Firefox.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/sharepoint…

OneDrive pro firmy

OneDrive pro firmy slouží k bezpečnému ukládání a sdílení souborů odkudkoliv. Umožňuje spoluvytvářet v reálném čase dokumenty ve Wordu, PowerPointu a Excelu. Zároveň poskytuje možnost nastavení pravidel přístupu a zabezpečení. OneDrive pro firmy je k dispozici ve vybraných plánech Office 365.

Více na: https://products.office.com/cs-cz/onedrive-for-business/online-cloud-storage

Skype pro firmy

Skype for Business propojuje uživatele z firemních týmů v prostředí, které mají rádi, v aplikacích  Office, které používají každý den. Se Skype pro firmy lze posílat rychlé zprávy (IM), vést hlasové
hovory a videohovory, pořádat online schůzky a konference, získat informace o stavu (dostupnosti) a  bohaté možnosti sdílení – všechno v jediné intuitivní aplikaci.

Více na: https://products.office.com/cs-cz/skype-for-business/online-meetings

Yammer

Yammer je soukromá sociální síť, která vám pomáhá spojit se s těmi správnými lidmi, sdílet informace napříč pracovními týmy a organizovat všechno, co se týká projektů. Připojit se můžou jenom vaši spolupracovníci, a proto jsou vaše komunikace na Yammeru bezpečné – vidí je jenom lidi z vaší organizace.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/yammer…

Lync

Lync Basic 2013 nabízí rychlé zprávy (IM), hlasové hovory a videohovory, schůzky Lyncu, informace o stavu (dostupnosti) a bohaté možnosti sdílení – všechno v jediné intuitivní aplikaci.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/lync…

InTune

Spravujte počítače a různé typy mobilních zařízení pomocí jednoho řešení, buď prostřednictvím cloudu, nebo rozšířením vaší stávající on-premise infrastruktury. Windows Intune podporuje celou řadu zařízení bez nutnosti rozšiřovat vaší infrastrukturu. Ať už používáte firemní zařízení nebo zařízení vlastněná uživateli, Windows Intune pomáhá zvýšit jejich zabezpečení pomocí správy aktualizací a vynucením zásad. Pomocí Windows Intune můžete snadno zaměstnancům zpřístupnit zdroje a aplikace, které potřebují, na zařízeních podle jejich vlastního výběru.

Více na: http://www.microsoft.com/cs-cz/intune…

Exchange Online

Získáte přístup k firemnímu e-mailu, kalendáři a kontaktům pomocí svého počítače, telefonu a prohlížeče. Exchange Online umožňuje zvýšit produktivitu a zabezpečení vaší organizace a zároveň zajistí, že budete mít vše dostatečně pod kontrolou.
E-mailové řešení je provozováno na globálně redundantních serverech společnosti Microsoft chráněných antimalwarovými a antispamovými filtry, u kterých je 24 hodin denně zajištěna telefonická podpora na úrovni profesionálního IT oddělení.

Více na: http://office.microsoft.com/cs-cz/exchange…

Microsoft Teams

Microsoft Teams poskytují v rámci Office 365 nový pracovní prostor na principu týmové spolupráce. Všechen obsah, nástroje, lidi i konverzace jsou na jednom místě v provázané podobě podporující řízení týmů či projektů. Je možné vytvářet týmové schůzky, sdílet soubory ale i například emailovou komunikaci, chatovat a volat si s členy týmu. Zároveň lze vyhledávat v historii komunikace týmu.
Více na https://products.office.com/cs-cz/microsoft-teams/group-chat-software