slider

Office pro iOS může ukládat do iCloud drive

Až do teď jste museli své dokumenty na iPhone/iPadu ukládat do OneDrive, což je sice fajn, ale možnost ukládat do iCloudu Drive od Apple jste neměli. To se ale nový update od Microsoftu ale změnilo! Od verze iOS 8 Apple povolil ukládání dokumentů z Office do iCloud. Dokumenty na iCloud Drive se Vám pak synchronizují stejně jako ty v OneDrive. Aplikace, které můžete sdílet jsou Word, Excel ale i PowerPoint.

Výhodou iCloud Drive ale je to, že si můžete vybrat, jaký cloud na sdílení svých dokumentů budete používat. Mimo jiné to znamená, že můžete pracovat s dokumenty, které jsou uložené na iCloud Drive bez zakoupeného Office 365!

Pokud uvažujete o implementaci Office 365, můžete si zdarma sjednat nezávaznou konzultaci a my Vám rádi poradíme.