slider

Plánujte vaše schůzky rychleji a jednodušeji s Microsoft FindTime

Pokud pořádáte mnoho vnitrofiremních i externích schůzek, jistě oceníte plugin FindTime, který lze jednoduše nainstalovat do Outlooku 2013, 2016 či online verze (která je součástí Office 365). Jistě se Vám často stalo, že naplánování termínu schůzky zabralo více času než poté schůzka samotná. Jak již jeho název napovídá, plugin FindTime dokáže najít ten správný termín, ve kterém budete mít Vy i Vaši kolegové čas na nadcházející meeting.

Jak je vidět na videu a screenshotech, pomocí aplikace FindTime jednoduše navrhnete vybrané časy a ostatní pomocí hlasování rozhodnou, kdy se schůzka bude konat. Poté se automaticky všem zúčastněným zašle oznámení o vybraném termínu. Odpadá tak zdlouhavé domlouvání s ostatními, které zejména při větším počtu lidí dokáže zabrat opravdu hodně času.

FindTime triptych

Doplněk FindTime jednoduše nainstalujete na adrese findtime.microsoft.com. Stačí pokud ho budete mít pouze Vy, Vaši kolegové a příjemci nemusí nic zařizovat (dokonce nemusí mít ani Outlook či Office 365, stačí jim pouze e-mailová adresa a připojení k internetu).

Jestli Vás Microsoft StaffHub či Office 365 zaujal, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Více se o novince dozvíte na oficiálním webu služby, či v článku na Office.com blogu.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.