slider

Podrobný ceník služeb Office 365

Vyznat se v kompletní nabídce služeb a předplatných Office 365 může být někdy opravdu obtížné. Pokud mezi jednotlivými nabídkami stále tápete, pomoci vám může následující tabulka, která porovnává jednotlivé druhy předplatného a jejich vlastnosti a nabídky služeb. Užitečná je také možnost filtrovat podle Vašich požadavků pomocí horního menu. Vzhledem k její velikosti může trvat několik sekund, než se načte celá.

Stáhnout si ji můžete také na tomto odkazu.

Pokud potřebujete poradit, či sháníte podrobnější informace, kontaktujte nás pomocí formuláře níže či volejte na +420 257 325 086.

 


Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.