slider

SharePoint zvětšuje kapacitu

Digitální transformace firem postupuje. Cloudu se přestává bát čím dál méně firem. Do cloudu se přesouvají stále větší objemy dat. Microsoft naslouchá svým zákazníkům. Přání zákazníků bylo navýšení kapacity uložiště SharePoint. S tímto uložištěm pracují zákazníci, aniž by si tuto skutečnost uvědomovali.

Každý tenant Office 365 má k dispozici 1 TB cloudového prostoru SharePoint. Dosud bylo za každého uživatele k dispozici dalších 500 MB. Nově za každého uživatele firma obdrží 10 GB. Jedná se tedy o dvacetinásobný nárůst kapacity za každého uživatele v Office 365 s licencí (netýká se SharePoint online kiosk, Office 365 F1 a Microsoft F1).

Tato změna se postupně projeví ve vlnách. Poslední tenanty Office 365 tuto změnu pocítí v srpnu.


Pokud máte zájem o další informace o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým na e-mailu info@artex-is.cz či pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.