slider

Skupiny v Office 365 získávají lepší reporty využití

Společnost Microsoft minulý měsíc představila několik zajímavých novinek pro službu Skupiny (Groups), která je součástí cloudové platformy Office 365. Minulý týden jsme vám ukázali, jak vytvořit seznamy povolených či blokovaných domén pro povolení či zakázání přístupu hostů. Další novinkou, na kterou se podíváme dnes, je vylepšení reportů o používání jednotlivých skupin.

Administrátoři tak získají lepší a podrobnější přehled jak Vaše firma Office 365 používá. V reportech Office 365 Skupin tak nově uvidíte například aktivity z propojených Sharepoint stránek či skupin v Yammeru. Přehledy nově zobrazí informace o každém synchronizovaném, vytvořeném, upraveném či smazaném souboru na Sharepoint strákách. U Yammeru jde o statistiky zpráv – uvidíte, jak uživatelé v propojené skupině komunikují a kolik zpráv odeslali, „liknuli“ a přečetli.

Nové přehledy jsou vidět na screenshotu níže:

Groups report.png

Pokud máte zájem o další informace o novinkách ve službě Skupiny či o platformě Office 365 obecně, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Více se o novince dozvíte v článku na serveru techcommunity.microsoft.com.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.