slider

Skype for Business je tady!

Microsoft vydal novou verzi Skype! Jmenuje se Skype for Business. Tento produkt zaměřený na podnik je na rozdíl od obyčejné verze Skype lépe zabezpečen a má rozšířené možnosti úpravy, jako např. Skype Manager.
Pomocí Skype Manageru můžete vytvářet účty, přidělovat kredity, předplatná, spravovat funkce a zajistit co nejlepší využití Skype služeb ve Vašem podniku.
Další zajímavá funkce kterou Skype for Business přináší je možnost vytvoření Skype čísla pro podnik na který bude moci volat každý a to i mezinárodní telefonáty.

Skype for Business si však zachoval známé prostředí, který určitě znáte z uživatelské verze.
Nákupem služeb Office 365 získáváte také 60 minut měsíčně k volání programem Skype do více než 60 míst po celém světě. Vyzkoušejte Office 365 zdarma.

Zajímá Vás skype for Business? Nebo jej spolu s Office 365 chcete implementovat do Vaší firmy? Není nic lehčího než si s námi sjednat nezávaznou konzultaci zdarma! Sledujte nás na Linkedin a Facebooku pro více novinek.