slider

Služba MS Flow zautomatizuje Vaši produktivitu

Znáte IFTTT.com? Pokud ano, jistě nám dáte za pravdu, že jde o velice užitečnou službu pro zvýšení Vaší produktivity. Pro ty z Vás, kteří tuto zkratku nikdy neviděli vysvětlíme, že jde o službu na automatizaci úkonů mezi více cloudovými službami. Je to v podstatě taková Vaše osobní asistentka, které řeknete, co se má stát když… A to je přesně to, co umí novinka mezi produkty cloudové platformy Microsoft Office 365, která se jmenuje jednoduše – Flow, neboli „tok/proud“.

Představte si, že Vám přijde e-mail od šéfa. Mezi stovkami dalších zpráv, které Vám denně chodí by mohl zapadnout. Vy ale máte právě ve službě Flow nastaveno, že pokud dorazí e-mail od určité osoby, založí se podle něj automaticky úkol. A nejzajímavější na celém procesu je to, že tento úkol nemusí být jen v Outlooku nebo jiné aplikaci od Microsoftu, ale může být uložen například v oblíbeném úkolníčku Wunderlist či Todoist. V současnosti je k dispozici několik desítek služeb a každým dnem přibývají další.

flow gif

Používá Vaše společnost pro řízení týmů oblíbenou aplikaci Jira? Stejně tak se může po zadání úkolu do této aplikace založit Flow událost v kalendáři uživatele ve službě Exchange. Možností, jak si ulehčit opakující se úkoly a práci a zvýšit tak svou produktivitu je tak se službou Flow spousty. Pro inspiraci se můžete podívat na blog služby, případně vyplňte formulář níže a my Vám se vším pomůžeme či poskytneme více informací:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Další informace o službě najdete na jejím oficiálním webu či na jejím ceníku.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.