slider

Snídaně zdarma na téma Office 365 v Microsoftu

Srdečně Vás zveme na pracovní snídaně zdarma v kancelářích firmy Microsoft!

Jak taková snídaně probíhá?

Na začátku Vás čeká chutná snídaně. Na své si přijdou jak milovníci sladké, tak i slané snídaně.

Snídaně pokračuje představením jednotlivých plánů. Dozvíte se jejich hlavní rozdíly, abyste pro každého zaměstnance vybrali přesně program, který potřebuje. Dokážete tak optimalizovat svoje výdaje na Office 365.

unnamed

Dalším tématem je transformace spolupráce ve firmě. Nevíte co si pod tímto pojmem představit? Dnešním trendem je využívání cloudu a Office 365 se opírá právě o cloud. Povíme Vám tedy, jak zlepšit spolupráci ve firmě díky Office 365. Snídaně je nabitá ukázkami, které lidé vůbec neznají, jsou užitečné a práce je díky nim daleko více komfortní. Propojení jednotlivých aplikací významně usnadňuje Vaši práci. Jakékoli dotazy ohledně fungování Office 365 rádi zodpoví přítomní odborníci přímo z Microsoftu.

Office 365 není jenom moderní řešení pro firmu. Každou firmu zajímá, jak může snížit provozní náklady. Ukážeme si, že díky Office 365 ušetříte náklady na IT.

Pro fanoušky moderních řešení je možná prohlídka budovy včetně výkladu, jak se pracuje v jedné z firem, která je lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám využívat maximálně svůj potenciál.

Předpokládaný harmonogram akce:

  • 8:45-9:00 Snídaně
  • 9:00-10:15 Představení plánů Office 365
  • 10:15-11:00 Praktické ukázky práce v Office 365 – Aplikace pro desktop i online (Word, Excel, OneDrive pro firmy, Sharepoint, Planner…)
  • 11:00-11:30 Prohlídka budovy Microsoft (v případě zájmu)

 

Pokud máte o nějaký z termínů zájem, vyplňte prosím formulář níže a my se Vám obratem ozveme a potvrdíme Vaši registraci.

Vybete prosím požadovaný volný termín:Snídaně probíhají v kancelářích Microsoft – Vyskočilova 1561/4a, Praha 4.