slider

Spolupráce Microsoftu a BMW – Skype pro firmy v nových BMW řady 5

V dnešním pracovním prostředí cítíme neustálý tlak na to být dostupný a produktivní vždy a všude. Lidé navíc pracují stále více z větší dálky a tráví tak stále více času v jejich automobilech. Je tak důležité tento čas co nejlépe využít. Microsoft proto věří, že auta by měly být více než jen způsob přepravy – měly by se blížit spíše malé osobní kanceláři na kolech. Proto vznikl ve spolupráci s BMW nový projekt „Open Mobility“.

Ten má přinést služby a aplikace známé s Office 365 právě do osobních aut. A první z nich je Skype pro firmy. Ten se dostane do nejnovějších BMW řady 5, resp. do jejich systému BMW iDrive. Můžete se tak připojovat a účastnit se firemních schůzek z pohodlí Vašeho auta. Navíc dostanete notifikace, když se bude Vaše schůzka blížit nebo když bude přesunut. To vše bez nutnosti vytahovat Váš telefon – tedy zcela bezpečně.

Pokud máte zájem o další informace o Skype pro firmy či o platformě Office 365 obecně, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Více se o novince dozvíte v článku na blogs.microsoft.com.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.