slider

To-Do je nový správce úkolů od Microsoftu. Co vše umí?

Společnost Microsoft neustále pracují na vylepšování a rozšíření svých business služeb, dodávaných v jednom cloudovém balíku pod názvem Office 365. Mezi ty nejnovější přírůstky patří aplikace To-Do, která umožňuje inteligentní správu úkolů a plánování Vašeho dne.

To-Do (na které pracují lidé z aplikace Wunderlist, kterou právě Microsoft před nedávnem zakoupil) Vám tak poskytuje chytřejší, osobnější a více intuitivní cestu, jak organizovat Váš čas a získat co nejvíce z Vašeho pracovního dne. Když pomineme použití vyzkoušených a inteligentních algoritmů, je jeho hlavní výhodou oproti konkurenčním aplikacím zejména integrace do ostatních služeb platformy Office 365.

Základní funkčností aplikace To-Do je vytváření seznamů úkolů. Ty můžete využít na cokoliv – na pracovní činnosti, na Vaše vlastní projekty i třeba jenom na dnešní nákup potravin. Pomocí upozornění můžete sledovat blížící se deadliny a plnění úkolů v ten správný čas.

K uloženým poznámkám a úkolům můžete přistupovat z jakéhokoliv zařízení – mobilu, tabletu i počítače, vše se automaticky synchronizuje.

Z ukázky aplikace Vás možná napadne, jestli není To-Do až příliš jednoduché. Nenechte se však zmást prvním dojmem – právě díky přehlednosti a intuitivnosti netrvá plánování Vašich úkolů stejně dlouho jako jejich plnění. Aplikace Vám pomůže zaměřit se na to nejdůležitější – plánování Vašeho dne. Inteligentní doporučení Vám automatický přidává do seznamu vybrané nedokončené úkoly z minula a ty úkoly, který se blíží termín dokončení.

Jak již bylo řečeno výše, další výhodou služby je integrace do platformy Office 365. Můžete tak automaticky sdílet svoje úkoly z e-mailů v Outlooku nebo využít pokročilé bezpečnostní prvky této cloudové platformy. Do budoucna se počítá s možností sdílení poznámek s ostatními zaměstnanci ve Vaší firmě, a ještě další propojení s ostatními Microsoft službami.

Pokud máte zájem o další informace o aplikaci To-Do či o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Další informace o službě najdete ve článku na MS Office Blogu nebo na jejím oficiálním webu.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.