slider

Transformujte s námi svoji společnost do digitálního věku

Oblast podnikání prožívá velkou změnu spojenou s digitálními technologiemi. Nejde však jen o změnu technologickou, ale o celkovou digitální transformaci způsobu podnikání. Společnosti, které využijí těchto změn získají zásadní konkurenční výhodu. Digitální transformace znamená nový způsob myšlení a maximalizaci přínosu moderních technologií.

Společnost Artex IS pomáhá svým klientům efektivně řídit a realizovat tuto změnu prostřednictvím své znalosti moderních technologií.

Zaměřujeme se na tři klíčové oblastí provázejících digitální transformaci:

  • Transformaci zákaznické zkušenosti – zahrnující hlubší pochopení zákazníků. Vyšší kvalita kontaktu se zákazníky a nový způsob kontaktu se zákazníky. Společnost Artex IS v této oblasti pomáhá klientům vytěžit maximum ze znalosti jejich zákazníků prostřednictvím nasazení systémů business inteligence a CRM. Sdílená znalost zákazníků umožňuje zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.
  • Transformaci podnikových procesů – tedy digitalizaci procesů, mobilitu zaměstnanců a výkonnostní management. Řešení, která nasazuje společnost Artex umožňují moderní způsob spolupráce prostřednictvím poslední generace nástrojů pro spolupráci a komunikaci.
  • Transformaci obchodních modelů – kde jde například o digitalizace tradičního prodeje, nový způsob prodeje prostřednictvím digitálních technologií či využití technologií pro průnik na zahraniční trhy. Tato oblast zahrnuje řadů elementů od digitalizace místa prodeje po správné řízení podnikových procesů. Společnost Artex IS má dlouholeté zkušenosti s transformací společností z různých oblastí maloobchodu, velkoobchodu a e-commerce.

Pokud chcete využít digitální transformace a získat tak náskok ve svém odvětví sjednejte si s námi schůzku.

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu.