slider

Účastníme se konference Neziskovka 4.0

Dne 4. dubna 2018 proběhne v Praze konference pro neziskové organizace s názvem Neziskovka 4.0. Účastníme se jí i my, v rámci panelové diskuze „Dejte svým zaměstnancům prostor dokázat více“ vystoupí Lukáš Příklenk, spolumajitel Artex IS.

Produktivita, inovativnost i angažovanost zaměstnanců napříč Evropou stagnují. Možná vás to překvapí, ale podle našeho nového průzkumu má jen 10-20% zaměstnanců pocit, že jsou v práci opravdu výkonní či mají prostor dát ze sebe to nejlepší. Není to ale všude stejné. Organizace, které dokázaly s pomocí moderních technologií změnit svou kulturu a styl práce, vykazují několikanásobně lepší čísla – počet lidí, kteří nejsou produktivní ani kreativní ani zapojení tam klesá pod desetinu. I v Česku. Potřebují k tomu dvě věci – mít technologie na moderní formy spolupráce a umět je používat.

O konferenci:

Co je digitální transformace a jak mohou nové technologie pomoci vaší organizaci? O tom je celodenní konference zaměřená na digitální transformaci v neziskovém prostoruKonference je určena pro zástupce českých a slovenských neziskových organizací. Vstup je zdarma po předchozí registraci. Představíme a oceníme příběhy neziskových organizací, které inovativním způsobem používají moderní technologie od Microsoftu. Inspirujte se příběhy ostatních organizací.

Více se o konferenci dozvíte na webu www.neziskovka40.cz, registrovat se můžete na tomto odkazu.