slider

Udělejte si pořádek v úkolech s Microsoft To Do

Snad každý se už někdy dostal do situace, kdy nestíhal, ztrácel přehled ve své práci a ve výsledku možná neudělal tolik věcí, jako si přál. Nejen s tímto Vám pomůže aplikace Microsoft To Do, která umožňuje jednoduchou organizaci nápadů, seznamů s úkoly, a to vše umí také připomínat. S To Do můžete efektivně plánovat svůj den a tím zvýšit svou produktivitu.

To Do je součástí balíčku služeb a aplikací Microsoft 365, lze ji využívat s firemním účtem anebo soukromě s účtem Microsoft. Kromě samotné úspory času je nesmírnou výhodou také fakt, že se veškeré úkoly synchronizují napříč zařízeními, takže ať zrovna pracujete z počítače (Windows 10/macOS/webová aplikace) nebo telefonu (Android/iOS), vždy vidíte přesně to, co jste naposled změnili.

Přidávání a organizace úkolů

Aplikace To Do ve Windows 10

Po prvním spuštění uvidíme seznam Můj den, který slouží k plánování činností na dnešní den. Můžeme si vytvořit libovolný počet seznamů, je dokonce možné vytvořit skupiny se seznamy pro náročnější organizaci. Nový úkol se vždy přidává v dolní části pod tlačítkem plus, kromě samotného „hlavního popisu úkolu“ lze přidat další obsah (zaškrtávací seznam – ideální pro členitější úkoly, přílohy, poznámky) a nastavit termín splnění a připomenutí. Můžeme si jej označit hvězdičkou jako důležitý (zobrazuje se pak také v seznamu Důležité úkoly) a případně zařadit do zobrazení Můj den.

Každý seznam lze také seřadit podle termínu splnění, důležitosti apod., nastavit pozadí (čímž seznam vizuálně odlišíme), odeslat na e-mail anebo vytisknout, pokud bychom si jej chtěli odnést ve fyzické podobě.

 

Sdílení

V případě, že bychom chtěli celý seznam úkolů spravovat s více lidmi, můžeme jej nasdílet pomocí zvacího odkazu, poté lze k jednotlivým úkolům přiřazovat jednotlivé osoby a usnadnit si tak například spolupráci na projektech. Přístup ke sdílenému seznamu je také možné odebrat.

 

Závěrem

Microsoft To Do je jednoduchým, a přitom mocným pomocníkem, umožňuje vytvořit přehled nad úkoly vašimi i vašich kolegů, ať už se jedná o projekty, úkoly ze schůzek, brainstorming nebo cokoliv jiného, kde se vyžaduje určitá úroveň organizace. Díky aplikaci pro počítače, chytré telefony i tablety již není problém být v obraze kdykoliv a kdekoliv.

V případě zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.