slider

Yammer nově umožňuje zpětnou editaci příspěvků

Společnost Microsoft připravila pro firemní sociální sít Yammer (součást platformy Office 365) zajímavou aktualizaci. Ta přináší jednu z nejvíce požadovaných funkcí, která uživatelům chyběla – možnost upravit text v příspěvcích, které již byly publikovány.

Funkce je nově dostupné ve webové verzi Yammeru, postupně přibude i do mobilních aplikací. Pro úpravu příspěvků jednoduše klikněte na položku Edit, která by se měla zobrazit pod Vašimi příspěvky. Ostatní uživatelé poté u postu uvidí označení Upraveno a budou si moci zobrazit historii změn.

Vše je vidět na krátkém videu níže:

Edit Post Gif.gif

Do budoucnosti počítají vývojáři Yammeru i s možností upravovat přílohy u příspěvků a externí skupiny.

Pokud máte zájem o další informace o aplikaci Yammer či o platformě Office 365, kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže:

Chci vědět o cloudovém řešení více

Dejte nám na sebe kontakt a my vám rádi vše vysvětlíme a pomůžeme
vám najít řešení přesně pro vaši firmu. Rádi vám také pomůžeme s nasazením zkušební verze Office 365.


Další informace o službě najdete ve článku na Yammer Blogu nebo na jejím oficiálním webu.


Co je Office 365?
Office 365 přináší to nejlepší z tradičních Microsoft Office a přidává řadu výhod cloudového řešení, jako je možnost práce z několika zařízení najednou nebo snadné sdílení dokumentů. Celé řešení Office 365 běží na serverech společnosti Microsoft, garantující 99,9% dostupnost služeb i zabezpečení.