Zálohování Microsoft Azure

"Posuňte bezpečnost své zálohy o úroveň výš!"

Data jsou v dnešní době základem všech společností a jejich záloha by měla být klíčovou součástí každé byznys strategie. Zálohování Azure je jedno z nejmodernějších řešení pro ochranu aplikačních dat. Mezi jeho hlavní výhody patří nulová počáteční investice a minimální provozní náklady. To z něj dělá jednoduché a v danou chvíli bezkonkurenční řešení (cena/výkon) pro zálohování serverů i stanic.

Nemusíte se bát ani toho, že se k vašim datům dostane někdo nepovolaný. Jsou totiž zabezpečená jak po uložení, tak při jejich přenosu. Zálohy jsou ukládány až v šesti oddělených instancích a v geograficky replikovaném úložišti. Azure zálohování tak zajištuje 99,9% dostupnost služeb.

Výhody Zálohování Azure

Škálovatelnost
Spolehlivost
Bezpečnost

Zálohování v cloudu ušetří až 80 % nákladů

Podle studie, kterou v roce 2014 vypracovala společnost Gartner, můžete díky zálohování do cloudu ušetřit až 80 % vašich nákladů na vlastnictví a zálohování dat. Studie porovnává zálohu 1TB dat na pásky a ukládání dat do cloudu jako službu.

Kolik stojí Windows Azure záloha?

Kapacita zálohy Cena za rok
0,5 TB (Standard záloha) 7 000 Kč
0,5 TB (Premium záloha) 11 000 Kč

Uvedené ceny jsou orientační.

Ochrana důležitých datových prostředků bez ohledu na místo

Vaše data a aplikace jsou všude – na serverech, klientech i v cloudu. Azure zálohování vám pomůže ochránit vaše důležité aplikace, jako jsou SharePoint, Exchange či SQL. Stejně tak se nemusíte bát o soubory a složky, Windows servery a klienty či IaaS virtuální počítače.

Důvody, proč zálohovat s MS Azure

  1. Bezkonkurenční řešení pro zálohování serverů i stanic.
  2. Platíte pouze za uložená data (přenosy dat neplatíte).
  3. Data jsou uložena ve třech kopiích, u prémiové zálohy dokonce v šesti kopiích a ve dvou různých datových centrech.
  4. Zálohy jsou šifrované včetně přenosů dat.
  5. Garantovaná dostupnost SLA 99,9 %.
  6. Zálohy lze udržovat až po dobu 99 let.

Zaujalo Vás Microsoft Azure zálohování a chtěli byste si ho vyzkoušet nanečisto? Vyplňte prosím formulář níže a my se s Vámi obratem spojíme.

Chci vyzkoušet zálohování v Azure zdarma

Vyplňte své kontaktní údaje a náš tým se s Vámi v nejkratším možném termínu spojí.




Microsoft Azure si vybraly například tyto firmy:

azure zalohovani reference